19 zabydlování je lahoda

16. ledna 2017 v 18:06 | PiP |  Stavíme domeček
Tak po 3,5 letech se konečně můžeme přesunout z maringotky o velikosti 7x2,4m, kde v listopadu nad ránem bývá kolem 10st. a večer, když fajrujeme kolem 32 st..do báječného prostorného, zatepleného a vytuněného domečku.
Ještě spíme sice po různu na matracích, dle toho, která část se jak upravuje, ale už je fakt v noci i rano i večer témeř stejná teplota cca 20st...
Už taky fungují všechny radiátory, postupně i umyvadla, zásuvky, dveře, schody, pracovní či koupelnové desky..také první koupání ve vaně je fantastické, užíváme si každý nový kousek, který se dá zabydlit. Věříte, že takový nový věšák na bundy je dost velký svátek? A co potom kuchyň, teplý záchod prostorný jídelní stůl..
V listopadu přichází první várka věcí z naší úložny věcí (z Klatov a Hnačova), kdy zjišťujeme, jaké věci vůbec máme do kuchyně, jaké oblečení a boty, kolik vůbec máme ručníků a povlečení..Nenašli jsme talíře, ale oni se pak našli v lednu, při druhé várce stěhování.

Samozřejmě nic není bez starostí, takže na dokončené dveře jsme si museli počkat místo října až do prosince, to samé na šatní skříně. Nemluvě o různých reklamacích nebo nedodaných a přitom zaplacených spotřebičů... Vše se dá ale řešit, když je trpělivost.

Tak mrkněte na první okamžiky zabydlování zde
A případně celé letošní album domečku

Ho+PiP+Mikeš+... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama